Doğal ve Organik Sabunların Faydaları!

Doğal ve organik içerikleri ile dikkatleri üzerine çeken sabunların faydalarını sizlere aktarıyoruz.

0 226

Pandemi dönemi ile birlikte sağlık ve temizlik artık milyonlarca kişi için daha önemli bir hal aldı. Özellikle de el ve yüz temizliği pandemi de hastalıktan korunmak için büyük önem arz eder iken cildin sağlığı için önerilen doğal sabunlar bir adım ön plana çıktı.

Bitkisel sabun veya dezenfektan kullanmak istemeyen, bu ürünlerin ciltlerinde sorunlar yaşattığını düşünenler bitkisel öze sahip sabunları tercih ediyor. Eğer sizin tercihinizde doğal ve organik sabunlar ise sizlere en faydalı sabunları aktarmak istiyoruz.

Bıttım Sabunu Ne İşe Yarar?

En çok tercihe dilen sabunlar arasında yer almakta olan bıttım sabunu saçların köklerini beslemek ile birlikte kepek ve yağlanmayı da önlemektedir.

Kil Özlü Sabun Ne İşe Yarar?

Cilt için pek çok faydası olan kil ile hazırlanan sabun sayısız faydaya sahiptir. Cildi tüm yönleri ile beslemekte olup derin bir temizlik sağlar. Siyah noktaların giderilmesi konusunda da önemli etkileri bulunmaktadır.

Zeytin Yağlı Sabun Ne İşe Yarar?

Doğal ve etkili bir sabun olan zeytin yağlı sabun saç ve cilt için faydalıdır. Saçları parlatır, elektriklenmeyi önler ve cildi koruyucu bir özelliği vardır.

Argan Yağlı Sabun Ne İşe Yarar?

Yumuş ve esnek bir cilde sahip olmak için tercih edilir. Hassas cilde sahip olanlar için önerilir ve cilt yaşlanmasını geciktirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.