Kirpik Serumu Ne İşe Yarar?

Güzelliğin sırları arasında yer alan Kirpik Serumu nedir? Kirpik Serumu ne için kullanılır?

0 248

Kaş ve kirpiklerimiz yüzümüzde en çok dikkat çeken unsurlardır. Gözlerimizi çerçeveleyen kirpiklerimize ise istediğimiz güzel görünümü vermek için öncelikle kirpiklerimizin sağlıklı olması gerekmektedir. Genetik faktörler, yanlış uygulamalar, yaş gibi nedenler ile kirpiklerimiz yeteri kadar sık ve uzun olmayabilir.  Kirpiklerimizi gürleştirmek ve uzatmak için ise çözüm kirpik serumu kullanmaktır.

Kirpik Serumu Nedir

Kirpik serumu içeriğindeki etken maddeler ve besleyici yağlar ile göz kapağındaki tüylerin artmasına yardımcı olan bir üründür. Serum içeriğindeki maddeler kirpik köklerini besler ve bu nedenle kirpiklerimizin gürleşmesine ve uzamasına yardımcı olur.

Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır

Makyajdan arındırılmış  ve temiz kirpiklere sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanmalıdır. Serumun etki edebilmesi için kirpiklerin ve kirpik diplerinin mutlaka kuru olması gerekmektedir. Serumu tam kirpik diplerine uygulayın ve kuruduğundan emin olmadan herhangi bir şekilde temas etmeyin.

Kirpik serumları; düzenli kullanım neticesinde etkilerini hızlı gösteren ürünler olup  ilk kullanım tarihinden başlayarak  iki hafta içerisinde belirgin ve net bir şekilde  sonuç almaya başlarsınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.